tel.: +48 606 216 786       mail: agencja@janborawski.pl
Agencja Ubezpieczeniowa Jan Borawski - Najlepsze ubezpieczenia w Bialymstoku
O MNIE

Jan Borawski ubezpieczenia Bialystok Urodziłem się w 1954 roku. Żona jest profesorem nauk farmaceutycznych, córka i zięć astrofizykami a syn ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W lutym 2009 urodził mi się wnuczek, a w marcu 2016 przyszła na świat wnuczka. W październiku 2016 doczekałem się kolejnej wnuczki.

Z wykształcenia jestem matematykiem, pracowałem jako nauczyciel tego przedmiotu w szkole podstawowej, następnie w latach 1977-1998 byłem oficerem polskiego kontrwywiadu – ostatnio jako Szef Delegatury Urzędu Ochrony Państwa w Białymstoku.

Agentem ubezpieczeniowym Amplico Life (obecnie MetLife) zostałem w 1998 roku. W kwietniu 2018 roku minęło 20 lat od dnia, w którym rozpocząłem swoją działaność na rynku ubezpieczeniowym. Jestem – tak myślę – dobrym doradcą ubezpieczeniowym i finansowym już dla ok. 1000 klientów indywidualnych i wielu firm.

Inną domeną mojej aktywności zawodowej są audyty certyfikujące systemów zarządzania jakością w oparciu o normę ISO 9001. Jestem audytorem wiodącym współpracującym z Polskim Centrum Certyfikacji mającym siedzibę w Białymstoku.

Poza pracą zawodową działam w organizacjach podlaskich przedsiębiorców (członek zarządów Podlaskiego Klubu Biznesu i Izby Przemysłowo-Handlowej). Przez 12 lat byłem członkiem Rady Nadzorczej Białostockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Udzielam się też w kilku stowarzyszeniach społeczno – kulturalnych - jestem Prezesem Białostockiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, od 2001 roku współorganizuję coroczne wielkie imprezy - Podlaskie Biesiady Miodowe.

Za działalność społeczną i zawodową zostałem odznaczony przez Prezydentów RP Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Tak wiec kontakt ze mną to nie tylko ubezpieczenia i finanse, ale też możliwość wymiany informacji na polu gospodarczym, kulturowym i społecznym.

Na zakończenie zachęcam Państwa do przeczytania opinii moich klientów na mój temat.


39265

Locations of visitors to this page
OKRUSZEK ogólnopolska akcja charytatywna
www.okruszek.org.pl


Witryna www.janborawski.pl używa tak zwanych ciasteczek (ang. "cookies").
Zapoznaj się z polityką prywatności witryny www.janborawski.pl związaną z plikami "cookies".


2009 - 2018 © Tomasz Mizerski