tel.: +48 606 216 786       mail: agencja@janborawski.pl
Agencja Ubezpieczeniowa Jan Borawski - Najlepsze ubezpieczenia w Bialymstoku
O MNIE

Jan Borawski ubezpieczenia Bialystok Urodziłem się w 1954 roku. Żona jest profesorem nauk farmaceutycznych, córka i zięć astrofizykami a syn ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie. W lutym 2009 urodził mi się wnuczek, a w marcu 2016 przyszła na świat wnuczka. W październiku 2016 doczekałem się kolejnej wnuczki.

Z wykształcenia jestem matematykiem, pracowałem jako nauczyciel tego przedmiotu w szkole podstawowej, następnie w latach 1977-1998 byłem oficerem polskiego kontrwywiadu – ostatnio jako Szef Delegatury Urzędu Ochrony Państwa w Białymstoku.

Agentem ubezpieczeniowym Amplico Life (obecnie MetLife) zostałem w 1998 roku. W kwietniu 2018 roku minęło 20 lat od dnia, w którym rozpocząłem swoją działaność na rynku ubezpieczeniowym. Jestem – tak myślę – dobrym doradcą ubezpieczeniowym i finansowym już dla ok. 1000 klientów indywidualnych i wielu firm.

Inną domeną mojej aktywności zawodowej są audyty certyfikujące systemów zarządzania jakością w oparciu o normę ISO 9001. Jestem audytorem wiodącym współpracującym z Polskim Centrum Certyfikacji mającym siedzibę w Białymstoku.

Poza pracą zawodową działam w organizacjach podlaskich przedsiębiorców (członek zarządów Podlaskiego Klubu Biznesu i Izby Przemysłowo-Handlowej). Przez 12 lat byłem członkiem Rady Nadzorczej Białostockiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Udzielam się też w kilku stowarzyszeniach społeczno – kulturalnych - jestem Prezesem Białostockiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Ziemi Łomżyńskiej, od 2001 roku współorganizuję coroczne wielkie imprezy - Podlaskie Biesiady Miodowe.

Za działalność społeczną i zawodową zostałem odznaczony przez Prezydentów RP Złotym Krzyżem Zasługi i Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski. Tak wiec kontakt ze mną to nie tylko ubezpieczenia i finanse, ale też możliwość wymiany informacji na polu gospodarczym, kulturowym i społecznym.

Na zakończenie zachęcam Państwa do przeczytania opinii moich klientów na mój temat.


39856

Locations of visitors to this page

www.polskieserce.pl


Witryna www.janborawski.pl używa tak zwanych ciasteczek (ang. "cookies").
Zapoznaj się z polityką prywatności witryny www.janborawski.pl związaną z plikami "cookies".


2009 - 2018 © Tomasz Mizerski